یکشنبه , 31 تیر 1403 - 6:14 بعد از ظهر

آتش سوزی مشکوک در فدک مال اصفهان

در ساعت ۲۲:۳۲ دوشنبه شب 24 مهر ماه 1402، یک حادثه آتش‌سوزی در یک مغازه کفش چرم که در طبقه دوم مرکز تجاری فدک مال در شمال اصفهان واقع شده بود، رخ داد. این حادثه توسط شاهدان گزارش شد و به سرعت تیم‌های آتش‌نشانی و اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. آتش‌سوزی مهار شده و تلفات جانی در این حادثه اعلام نشده است. هفت نفر که به دلیل دودزدگی دچار مصدومیت شده بودند، در محل حادثه درمان شدند. علت دقیق این حادثه در دست بررسی است. با توجه به شدت دود گرفتگی، نیروهای آتش‌نشانی از هجده ایستگاه مختلف با حضور ۷۲ آتش‌نشان به محل حادثه اعزام شده‌اند. این تعداد نیروی آتش‌نشان به وضوح نشان از اهمیت و شدت حادثه دارد.  در این آتش سوزی تجهیزات و ادوات سنگین و فوق سنگین مورد نیاز برای مهار حریق و مدیریت دود به کار گرفته شد تا  با هدف اطفاء حریق و جلوگیری از گسترش آن به سایر بخش‌ها و مغازه‌های مجاور شود. ماموران آتش‌نشانی با تسلیم و حضور حرفه‌ای خود در محل حادثه، تلاش کردند تا موقعیت را کنترل کنند و آتش را به سرعت مهار کنند.

 اولین تصاویر از آتش‌سوزی در فدک مال اصفهان

تصاویری که ارائه شده است، اولین تصاویر پس از آتش سوزی است که به طور کامل مغازه کفش فروشی با وسایل ها سوخته است و خسارت زیادی را به بار آورده است.

 اولین تصاویر از آتش‌سوزی در فدک مال اصفهان

 اولین تصاویر از آتش‌سوزی در فدک مال اصفهان

 اولین تصاویر از آتش‌سوزی در فدک مال اصفهان

مهار آتش سوزی در مجتمع تجاری فدک مال اصفهان

با توجه به تلاش بی‌وقفه و فداکارانه نیروهای آتش‌نشانی، حادثه آتش‌سوزی در مغازه کفش‌فروشی مرکز تجاری فدک مال در اصفهان تا ساعت 1 بامداد مهار شد. این نیروهای زحمت‌کش با پشتکار و حرفه‌ایترین روش‌های مبارزه با حریق، توانستند جلوی گسترش حادثه و گسترده‌تر شدن خسارت‌ها را بگیرند. این تلاش‌ها نشان از وحدت و پیشه‌ورزی نیروهای آتش‌نشانی در حفاظت از ایمنی جان و مال مردم و اموال عمومی دارد. این نیروهای قهری و پرتلاش همواره تحسین و احترام همگان را جلب می‌کنند و باید به آن‌ها از صمیم قلب سپاس‌گزاری کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *