یکشنبه , 6 خرداد 1403 - 7:53 بعد از ظهر

درباره ما

این‌جا سیب است: پلتفرم دیجیتال آگاهی‌رسانی

ما باور داریم که دنیای دیجیتال، پتانسیلی شگرف را در خود دارد؛ پتانسیل ایجاد مشارکت میان تمامی اقشار جامعه و تحول در دانش‌اندوزی. با این حال فکر می‌کنیم که شکافی عمیق میان نسل‌های مختلف و دنیای دیجیتال وجود دارد. جوان‌ترها با این دنیا عجین‌اند، اما چه کسی به فکر جای خالی میان‌سالان و کهن‌سالان در این عرصه است؟ مأموریت ما، ساختن پلی است میان تمامی نسل‌ها با دنیای دیجیتالی. ما این‌جاییم تا افراد با هر سن، هر میزان سواد و هر سطح دانشی که دارند، بتوانند نیازهای خود را از طریق اینترنت برآورده کنند.

در جهان امروز که همه به هم متصل هستند، توانایی دیجیتال، ابزاری مهم برای رشد شخصی و حرفه‌ای به حساب می‌آید. ما خوب می‌دانیم که خو گرفتن با چنین شرایطی ممکن است برای همه آسان نباشد. به همین دلیل پلتفرمی را ایجاد کرده‌ایم که مثل نسخه‌ای اینترنتی از یک مجله‌ی کاربردی عمل کند تا همه افراد از قشرهای مختلف بتواننند با آن ارتباط برقرار کنند. فرقی نمی‌کند که تازه‌کار و کنجکاو باشید یا علاقه‌مند به فناوری‌های پیشرفته، سیب برای همراهی شما در سفر دیجیتالی‌تان آماده است.

هدف ما، تولید مطالبی جذاب، آگاهی‌بخش و قابل فهم است. از مقالات علمی روز گرفته تا آموزش‌های روزمره، از تمرینات عملی تا مهارت‌های زندگی، مجله اینترنتی سیب تمامی جنبه‌های زندگی روزمره شما را پوشش خواهد داد.

سیب فقط یک پلتفرم آموزشی نیست

این‌جا بخشی از جامعه‌ی ماست؛ جایی که آدم‌ها با هر فکر، سلیقه و نظری جمع می‌شوند و هدفشان این است که جواب سؤالشان را پیدا کنند. علاوه بر این ما می‌خواهیم صدای شما را هم به گوش دیگران برسانیم. سیب آماده است تا تبلیغات و رپورتاژ آگهی‌های شما را منتشر کند و در مسیر دیده شدن در دنیای دیجیتالی، همراه شما باشد. ما معتقدیم که قدرت همکاری و نیروی جمعی می‌تواند موانع بزرگی را از سر راه بردارد. پس با افتخار اعلام می‌کنیم که این‌جا، در جامعه‌ی سیب، بدون توجه به سن، تحصیلات و تجربیات مخاطبان‌مان، پذیرای آن‌ها هستیم. خط قرمز ما آگاهی رسانی صحیح و به دور از موضع‌گیری‌های طرفمند است.

محتواهای سیب به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به مجموعه‌ای متنوع از علایق، سلیقه‌ها و سؤالات پاسخ دهند.

امروز زمان شماست. با سیب کاوش کنید، یاد بگیرید و دیده شوید.