یکشنبه , 31 تیر 1403 - 5:07 بعد از ظهر

رنگ موی ۰۰۷ چه رنگی است

در حال حاضر بیشتر از ۹۰٪ از بانوان موهای خود را رنگ می زنند. جهت تغییر اساسی چهره معمولاً رنگ های متنوعی را برای رنگ کردن موهای خود به کار می برند. رنگ موی ۰۰۷ یکی از رنگ موهایی است که امروزه در بازار یافت می شود که توانسته مشتری های بسیاری را به خود تخصیص دهد. به علت داشتن تناژ رنگ روشن اخیراً مشتری ها دست به خرید این رنگ می زنند و از آن به خوبی استقبال شده است. در مجموع این نوع رنگ مو را می توان گونه ای واریاسیون به حساب آورد که جهت روشن تر نمودن مو ها و همچنین خراب نشدن رنگ مو بکار می برند.

رنگ موی ۰۰۷ چه طیفی دارد؟

در مجموع بایستی بیان کرد رنگ موی ۰۰۷ شامل دو نوع تناژ متنوع است که عبارت‌اند از:

رنگ موی طلایی

یکی از طیف های رنگ موی ۰۰۷، رنگ طلایی است. در بعضی از موارد این نوع رنگ مو را جهت رنگ نمودن موها به رنگ طلایی بکار می برند. یکی از عمده ترین مسائلی که در خصوص رنگ های طلایی با آن مواجه هستیم این است که این نوع رنگ ها در بعضی از موارد امکان دارد به رنگ قرمزی بزند. بدین علت فرم ظاهری مو ها با مشکل مواجه می شود. رنگ موی ۰۰۷ به اسم یک واریاسیون می تواند از ایجاد این مسئله تا حد زیادی ممانعت نماید. این رنگ به همراه دیگر اقسام رنگ مو با اکسیدان ترکیب می شود و مو ها را به رنگ طلایی زیبا و جذاب در می آورد. در اغلب موارد مقدار بکارگیری این محصول در حدود ۲ سانتی متر است.

رنگ موی ۰۰۷ چه طیفی دارد؟

رنگ موی دودی

از دیگر طیف های رنگ موی ۰۰۷، رنگ موی دودی است. در مجموع این نوع رنگ مو می تواند جهت ظاهر شدن مو به رنگ دودی روشن کاملاً مناسب باشد. گاهی امکان دارد به دلیل استفاده نکردن از واریاسیون رنگ دودی رنگ مو ها تغییر پیدا کنند. این در صورتی است که با بکار بردن رنگ موی شماره ۰۰۷ می توان تا حد زیادی از این مسئله ممانعت نمود. رنگ موی دودی سطح کیفی خیلی بالایی دارد و با ملاحظه به اینکه امروزه بکارگیری اقسام متنوع رنگ دودی روشن در میان بانوان با استقبال زیادی مواجه شده است می توان از رنگ موی دودی ۰۰۷ جهت در آوردن مو ها به رنگ مورد نظر بهره برد.

برندها با رنگ موی ۰۰۷

با ملاحظه به اهمیت خیلی زیاد بکارگیری واریاسیون در ساخت رنگ مو، در حال حاضر برندهای متنوعی مبادرت به ساخت رنگ موی ۰۰۷ می کنند که بعضی از این برندها عبارت‌اند از:

رنگ موی ۰۰۷ چه طیفی دارد؟

برند لیدی نیو فایو

این مارک را می توان یکی از مارک های غیر داخلی دانست که از دیگر کشورها به ایران وارد می شود. سطح کیفی این برند خیلی بالا و مطلوب است. در بیشتر موارد برند لیدی نیو فایو به تولید رنگ موهایی با گنجایش ۱۰۰ میلی لیتر دست زده و آنها را وارد بازار می کنند.

برند پالمور

برند پالمو از دیگر برندهای ساخت رنگ زیبای ۰۰۷ موجود در بازار است. این برند از دیگر برندها مشهور و با کیفیت در سطح جهان است. یکی از عمده ترین مزیتی که در خصوص این برند می توان به آن اشاره نمود این است که درون کشور ایران ساخته شده است بدین علت سبب اشتغال خیلی از جوانان شده است.

برندها با رنگ موی ۰۰۷

برند سیلک کالر

از برندهای تولید رنگ موی ۰۰۷ می توان به سیلک کالر اشاره نمود. این برند یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای ساخت رنگ مو است. این برند معمولاً تجربه زیادی در حیطه ساخت اقسام متنوع رنگ مو دارد. این محصول ساخت کشور ایران است و شامل ویتامین c, پروتئین و نرم کننده است. این محصول داخلی می تواند به صورت چشمگیری سطح کیفی مو ها را بالا ببرد و از زبر شدن مو ها پس از رنگ نمودن ممانعت نماید.

برند گارنیک

این برند یکی از برندهای موثق در کشور ایران است. این محصول می تواند در کم کردن ریزش مو و شوره به شخص کمک بسزایی نماید. این برند شامل روغن زیتون و مواد مقوی برای پوست سر است.

برند بیول

این برند با ملاحظه به مشخصه ها و پارامترهای موردنظر مردم، محصولاتی را به بازار روانه می کند که از لحاظ سطح کیفی و قیمت در مقطوع ترین حالت ممکن باشد. برند بیول کلیه طیف های رنگی مورد نظر را دارد.

برندها با رنگ موی ۰۰۷

برند پالت

از دیگر برندهای تولید رنگ موی ۰۰۷ می توان به برند پالت اشاره نمود. این برند را می توان از برندهای ساخت رنگ مو با واریاسیون دودی و طلایی دانست که محصولات با سطح کیفی عالی را در دسترس کاربران قرار می دهد. این برند تنوع رنگ بالایی دارد و بدین علت تهیه محصولات آن مورد توجه اشخاص متنوع واقع شده است.
برندهایی که در بالا به آنها پرداخته ایم قیمت های یکسانی ندارند. هر کدام به دلیل کارایی خاصی که دارند با توجه به داخلی و خارجی بودن معمولاً قیمت متفاوتی دارند. چنانچه در پی خرید محصولی با سطح کیفی و قیمت مناسب هستید، پیشنهاد سیب به شما این است که به سایت های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید.

مطلب پیشنهادی

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

همیشه یادگیری یک امر ضروری بوده است چراکه یاد گرفتن هنر و حرفه جدید کمک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *