یکشنبه , 6 خرداد 1403 - 7:24 بعد از ظهر

موسسه حقوقی مهاجرت

موسسه های حقوقی مهاجرت با مشاوره حقوقی بین المللی در زمینه اعزام متقاضین به کشورهای دیگر فعالیت دارند. موسسه حقوقی مهاجرت باید دارای وکلا و مشاورین با تجربه داخلی و خارجی باشد تا به آسانی هموطنان را در مهاجرت کاری، تحصیلی و … راهنمایی کند. این موسسه ها خدمات متفاوتی را به هم میهنان خود ارائه می کنند و با راه های کاملا قانون مهاجرت، اخذ اقامت و … شما را انجام می دهند. افرادی که تمایل به مهاجرت، تابعیت و … در کشورهای دیگر را دارند، باید به موسسه های حقوقی مهاجرت معتبر مراجعه کنند و با مشاوره صحیح با شرایط کشورهای مهاجرپذیر آشنا شوند.

هر فرد با آشنایی کامل نسبت به شرایط و روش های مهاجرتی می تواند بهترین راه را انتخاب کند و در کوتاه ترین زمان اقامت خود را بگیرد. با توجه به افزایش تقاضای سالانه برای مهاجرت به خارج از کشور همواره نگرانی هایی وجود دارد که در صورت نداشتن اطلاعات کافی متقاضی دچار سردرگمی و مشکلات جدی می شود. با این تفاسیر برای دریافت اطلاعات معتبر در زمینه قوانین مهاجرتی باید به موسسه حقوقی مهاجرتی معتبر و با تجربه مراجعه کرد.

اغلب موسسه های حقوقی مهاجرتی کادر مجرب و متخصصی دارند که با مشاوره صحیح اطلاعات کاربردی و مناسبی را در اختیار متقاضیان قرار می دهند.

خدمات موسسه حقوقی مهاجرت

خدمات موسسه حقوقی مهاجرت

در ایران موسسه حقوقی مهاجرتی بسیاری وجود دارد که اکثر آن ها با وکلای رسمی، مشاورین آموزش دیده و … بهترین خدمات را به افرادی که قصد مهاجرت دارند ارائه می کنند. یکی از مهم ترین خدمات موسسه حقوقی مهاجرت راهنمایی و مشاوره مناسب برای انتخاب مقصد است. در واقع هر فرد بسته به شرایطی که دارد باید بهترین روش و بهترین مقصد را برای مهاجرت انتخاب کند که موسسه های حقوقی مهاجرتی با تجربه و تخصص بالایی که در این زمینه دارند کمک بسیاری به متقاضیان می کنند.

در زیر به اصلی ترین خدمات موسسه حقوقی مهاجرت اشاره شده است:

 • ارائه خدمات ثبت رسمی انواع شرکت و موسسه های بین المللی
 • خدمات مهاجرتی، ویزا و ریجکتی
 • خدمات افتتاح حساب بانکی ارزی در بانک های بین المللی
 • ارائه خدمات سرمایه گذاری خارجی
 • امکان راه اندازی کسب و کار در دیگر کشورها
 • ارائه خدمات خرید و فروش مسکن در دیگر کشورها
 • و …

خدمات موسسه حقوقی مهاجرت

به طور کلی موسسه حقوقی مهاجرت وظیفه دارد به عنوان موسسه ای بین الملی تمام خدمات مهاجرتی و حقوقی شما را به عنوان نماینده تمام اختیار در کشور مورد نظر انجام دهد. با این تفاسیر برای انتخاب موسسه مهاجرتی به خدماتی برون مرزی که در زمینه مهاجرت، کسب و کار و …  به متقاضیان ارائه می کند دقت کنید. موسسه حقوقی مهاجرت باید خدمات بسیار گسترده و تخصصی داشته باشد، علاوه بر این برای ارائه خدمات بهتر باید در بیشتر کشورها دارای شعب معتبر باشد.

ویژگی های موسسه حقوقی مهاجرت

همانطور که در مطالب بالا اشاره شد موسسه حقوقی مهاجرتی وظیفه دارد مسیر مهاجرتی شما را هموار کند. فرد مهاجر به مشاوره های حقوقی بسیاری نیاز دارد و باید نسبت به شرایط و وضعیت کشور مقصد آشنایی کامل داشته باشد. با این تفاسیر باید از خدمات موسسه حقوقی مهاجرتی با سابقه و معتبر استفاده نماید. در زیر به برخی از ویژگی های موسسه حقوقی مهاجرت اشاره شده است:

ویژگی های موسسه حقوقی مهاجرت

 • سابقه بالا:

یکی از مهم ترین نکات برای انتخاب موسسه حقوقی مهاجرت سابقه بالا است زیرا تنها آشنایی با فرآیندهای قانونی مهاجرت برای مشاوره کافی نیست. تفاوت زیادی بین پرونده متقاضیان مهاجرت وجود دارد از این رو موسسه حقوقی مهاجرت باید کارکنان با سابقه ای داشته باشد که پرونده های بسیاری را به سرانجام رسانده اند.

 • حضور وکلا و تیم حقوقی متخصص و مجرب:

مراحل قانونی مهم ترین نکته ای است که در مسیر مهاجرت با آن روبه رو می شوید. کشورهای خارجی به قوانین خود اهمیت زیادی می دهند در نتیجه برای مهاجرت به این کشورها باید تمامی قوانین را بشناسید و آن ها را رعایت کنید. تیم حقوقی کاربلد و وکلای متخصص می توانند شما را با پیچ و خم های قانونی هر کشور آشنا کنند و به خوبی مسیر پیچیده مهاجرت را برای شما هموار سازند.

ویژگی های موسسه حقوقی مهاجرت

 • پشتیبانی 24 ساعته:

با توجه به یکی نبودن ساعات کشورها برخی از نامه نگاری ها و ایمیل های ارسال شده در ساعات غیر اداری ایران انجام می شوند. علاوه بر این در روند کار ممکن است فرد مهاجر به سوالات و مشکلات متفاوتی برخورد کند از این رو موسسه حقوقی مهاجرتی باید به صورت شبانه روزی به شما مشاوره تلفنی، آنلاین یا حضوری بدهد.

 • داشتن مجوزهای رسمی از سازمان های مربوطه داخلی و خارجی:

با توجه به گسترش مهاجرت تعداد زیادی افراد سودجو با تاسیس موسسه های غیرقانونی و بدون مجوز اقدام به کلاهبرداری از افراد علاقه مند به مهاجرت می کنند. از این رو دقت کنید که به موسسه هایی که از سازمان های رسمی داخلی مجوز دارند مراجعه کنید. در صورتی که در رابطه با موسسه های حقوقی مهاجرت سوالی دارید، می توانید با کارشناسان سیب تماس حاصل فرمایید.

 

مطلب پیشنهادی

مهاجرت از طریق دعوت نامه

مهاجرت از طریق دعوت نامه

در سال‌های اخیر مهاجرت به کشورهای اروپایی افزایش چشمگیری پیدا کرده است در این میان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *