جمعه , 31 شهریور 1402 - 6:22 بعد از ظهر

رنگ مو شامپاینی یاسی

 

اگر به دنبال یک رنگ زیبا و متفاوت هستید تا چهره خود را جوان تر نشان دهید و یک تغییر اساسی در استایل خود داشته باشید، شامپاینی یاسی یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید انتخاب کنید. انتخاب یک رنگ‌موی مناسب و زیبا بیشتر از آن چه که تصور می کنید می تواند روی چهره شما تاثیر داشته باشد.  انتخاب یک تناژ مناسب بر روی مو ها برای خانم ها به گونه ای موثر است که حتی شینیون و براشینگ را نیز جذاب تر می کند. امروزه خانم ها به دنبال یک تغییر جذاب و امروزی در چهره خود هستند و از اجرای تناژهای قدیمی بر روی مو‌ها خود استقبالی نمی کنند. شامپاینی‌یاسی یکی از رنگ‌مو هایی است که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و ترند شده است. بسیاری از خانم ها ترجیح می دهند برای یک بار هم که شده آن را امتحان کنند. نکته جالب توجه این است که می توان این رنگ‌مو را با تناژ های متفاوتی اجرا کرد و سردی و گرمی آن را با رنگ های دیگر تعدیل کرد. در ادامه این مقاله چند مورد از جذاب ترین ترکیب های این رنگ‌موی جذاب را بررسی می کنیم.

7 ترکیب رنگ متنوع رنگ مو شامپاینی یاسی

شامپاینی‌یاسی دارای تناژ سردی است اما بسیاری افراد با ترکیب آن به همراه  تناژ‌های گرم هایلایت های بسیار زیبایی را ایجاد می کنند. از بهترین ترکیب های این رنگ مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شامپاینی‌شکلاتی

برای بدست آوردن این ترکیب  دودی شماره 8، بژ روشن و شامپاینی را با کمی شکلاتی متوسط و واریاسیون نقره ای به خوبی مخلوط کنید و از اکسیدان یک درصد استفاده کنید. زمان مکث آن، نیم ساعت تا چهل دقیقه است. تیرگی و یا روشنی شماره شکلاتی بستگی به سلیقه شما دارد.

  • شامپاینی‌صدفی

برای این ترکیب، یاسی شماره 7 را با رنگ سوپر نقره ایی و مقدار کمی واریاسیون آبی و بنفش مخلوط کنید. این ترکیب بسیار پرطرفدار و محبوب است. در این ترکیب از اکسیدان شماره 1 استفاده کنید.

  • شامپاینی‌عسلی

شامپاینی شماره 90.32 را با دودی و شکلاتی روشن به همراه اکسیدان 2 درصد مخلوط کنید. در این ترکیب باید 5 سانت واریاسیون طلایی و 10 سانت واریاسیون نقره ای را اضافه کنید. این ترکیب به عنوان یک  هایلایت جذاب در نظر گرفته می شود و قبل از آن باید زلف ها حداقل پایه 6 داشته باشند.

  • یاسی‌شامپاینی

شامپاینیslp به همراه یاسی slj و دودی 10c، 2 سانتی متر واریاسیون بنفش یک ترکیب فوق العاده جذاب است. برای این ترکیب حتما باید گیسوان را به پایه 10 برسانید. زمان مکث این ترکیب بین 30 تا 45 دقیقه است.

  • شامپاینی‌بژ

بلوند شکلاتی متوسط به همراه شامپانی و بلوند طلایی این ترکیب جذاب را به شما هدیه می دهد. شامپانی و بژ هر دو دارای تناژ های جذابی هستند و ترکیب آن ها با هم می تواند یک رنگ‌موی زیبا و سرد را به وجود آورد. افرادی که پوست های روشن و خنثی دارند می توانند از این ترکیب استفاده می کنند.

  • شامپاینی‌پوست پیازی

پوست پیازی شماره 7 را با صدفی شماره 6 و شامپاینی شماره 7 مخلوط کنید. برای جذابیت بیشتر مقدای ماهاگونی به آن اضافه کنید. پایه لازم برای این ترکیب 9 دکلره است.

  • شامپاینی‌لایت

شامپاینی شماره 90.32 را با مقدار کمی واریاسیون بنفش و نقره ای مخلوط کنید. از این ترکیب برای تکنیک های لایت، آمبره، سامبره و … استفاده می شود.

نکات مهم در اجرای رنگ موی شامپاینی یاسی

در انتخاب هر ترکیب سعی کنید مشخصات ظاهری خودتان مانند رنگ پوست و چشم ، کوتاهی یا بلندی زلفان و … را در نظر داشته باشید. ترکیب های متفاوت این رنگ باعث شده تا بتوانید هر تناژی از آن را مطابق با سلیقه و مشخصات ظاهری خود انتخاب کنید. طیف های فانتزی معمولا در میان نوجوانان و جوانان طرفدار بیشتری دارند. بهترین حالت برای اجرای این ترکیب ها این است که گیسوان از قبل دکلره شوند و به پایه برسند تا رنگ طبیعی و کاتالوگی را نشان دهد. اگر در این زمینه هیچ گونه تخصص و تجربه ای ندارید بهتر است این کار را در منزل انجام ندهید، زیرا اندازه و ترکیب مناسب مهم ترین عامل برای ایجاد یک رنگ جذاب و فوق العاده است. قبل از انتخاب هر تناژی بهتر است از آرایشگر و یا فردی که در این زمینه تخصص و مهارت کافی را دارد مشاوره بگیرید.

 

 

 

مطلب پیشنهادی

ترکیب رنگ شنی ماسه ای

  رنگ کردن مو یکی از قدیمی ترین و بهترین روش ها برای ایجاد تغییر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *