شنبه , 1 اردیبهشت 1403 - 8:32 قبل از ظهر

رنگ موی کاراملی تنباکویی

رنگ موی کاراملی یکی از رنگ موهای گرم برای افرادی است که رنگ پوست روشنی دارند. البته این رنگ در ترکیب با رنگ های دیگر نیز قابل استفاده است. ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی، کاراملی دودی، کاراملی نسکافه ای و کاراملی پیازی از جمله تناژهای پرطرفدار رنگ کاراملی به حساب می آیند. هر فرد بر اساس سلیقه شخصی و البته رنگ پوست خود می تواند یکی از ترکیبات و تناژهای رنگ موی کاراملی را انتخاب نماید.
ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی ترکیبی از رنگ های کاراملی و تنباکویی است که جلوه زیبایی به موها می دهد. این رنگ مو عمدتا برای افرادی مناسب تر است که رنگ پوست گندمی روشن داشته باشند. اگر احساس می کنید که رنگ کاراملی تنباکویی جلوه زیبایی بر روی موهای شما دارد نیز می توانید از آن استفاده نمایید.
اگر بخواهید رنگ کاراملی تنباکویی را با بهترین رنگ ایجاد کنید لازم است ابتدا با پودر دکلره رنگ موهای خود را تا پایه مورد نیاز روشن کنید. با این حال برخی از افراد به دلیل آسیب هایی که پودر دکلره به موها وارد می کند، از مصرف آن امتناع می کنند. پس باید از ترکیب رنگ هایی استفاده کنند تا بهترین رنگ کاراملی تنباکویی را برای آن ها ایجاد نماید.
معرفی 4 ترکیب رنگ کاراملی تنباکویی خیره کننده!

معرفی 4 ترکیب رنگ کاراملی تنباکویی خیره کننده!

امروزه استفاده از رنگ های ترکیبی با تناژهای مختلف باعث شده تا هر فرد با هر سلیقه ای بتواند به رنگ موی دلخواه خود دست پیدا کند. ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی نیز از آن دسته رنگ های پرطرفداری است که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. حال سوال این است که ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی چگونه ایجاد می شود؟ در اینجا 4 ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی زیبا را به شما معرفی می کنیم.

رنگ موی کاراملی تنباکویی تیره بدون دکلره

جذاب ترین ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی بدون دکلره، رنگ موی کاراملی تنباکویی تیره است. به افرادی که علاقه ای به استفاده از دکلره ندارند، استفاده از این رنگ توصیه می شود. برای ساخت ترکیب رنگ یاد شده باید از رنگ موی شماره 6 استفاده کنید. ترکیب اصلی این رنگ عبارت است از:
 • نصف تیوپ رنگ کاراملی
 • یک چهارم تیوپ رنگ شکلاتی
 • یک هشتم تیوپ رنگ زیتونی
 • یک هشتم تیوپ رنگ دودی
 • 2 سانتی متر از واریاسیون آبی و بنفش
 • اکسیدان شماره 2 یا 9 درصد
معرفی 4 ترکیب رنگ کاراملی تنباکویی خیره کننده!
رنگ موی کاراملی تنباکویی تیره با ترکیب یاد شده را بر روی موهای خود قرار داده و پس از 45 دقیقه با آب فراوان بشویید.

رنگ کاراملی تنباکویی روشن با دکلره

اگر برای استفاده از دکلره مشکلی ندارید، می توانید از ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی روشن استفاده کنید. جذابیت این رنگ به حدی است که نگاه هر بیننده ای را به سمت شما جذب می کند. اگر می خواهید بهترین رنگ کاراملی تنباکویی روشن را بر روی موهای خود ایجاد نمایید، باید موهای خود را تا پایه 10 روشن کنید. قرار دادن ترکیب زیر بر روی موها، به مدت 30 دقیقه، می تواند زیباترین رنگ کاراملی تنباکویی را به وجود آورد.
 • رنگ بلوند طلایی خیلی روشن 50 میلی
 • 50 میلی لیتر رنگ بلوند بژ
 • 30 میلی لیتر رنگ خاکستری پلاتینه
 • اکسیدان شماره 1 یا 6 درصد

معرفی 4 ترکیب رنگ کاراملی تنباکویی خیره کننده!

رنگ کاراملی تنباکویی روشن بدون دکلره

اگر به دنبال یک ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی روشن هستید که بدون دکلره نتیجه دلخواهتان را به وجود آورد، می توانید از ترکیب زیر استفاده کنید:
 • رنگ موی تنباکویی با پایه 8
 • رنگ موی کاراملی با پایه 8
 • اکسیدان شماره 2
ترکیب یاد شده بدون نیاز به دکلره می تواند رنگ روشنی بر روی موهای شما ایجاد نماید. برای رسیدن به بهترین رنگ موی کاراملی تنباکویی روشن، ترکیب یاد شده را به مدت یک ساعت بر روی موهای خود قرار دهید. پس از گذشت این مدت، موی خود را با آب فراوان و بدون استفاده از شامپو شستشو دهید. شستن موی رنگ شده با شامپو در روز اول، باعث از بین رفتن رنگ مو و زیبایی آن خواهد شد.

رنگ موی کاراملی تنباکویی روشن برای موهای رنگ شده (بدون استفاده از دکلره)

برای افرادی که قبلا از رنگ مویی متفاوت با ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی استفاده کرده باشند، فرمول ترکیبی برای ایجاد این رنگ مو کمی تغییر می کند. در صورت عدم استفاده از رنگ مو با ترکیب مناسب، موها دو رنگ شده و جلوه چندان زیبایی ایجاد نخواهد شد.
رنگ موی کاراملی تنباکویی روشن برای موهای رنگ شده (بدون استفاده از دکلره)
ترکیب مناسب برای ایجاد ترکیب رنگ موی کاراملی تنباکویی روشن بدون دکلره بر روی موهای رنگ شده با پایه قهوه ای یا طلایی 6 تا 8 شامل موارد زیر می شود:
 • نصف تیوپ رنگ کاراملی شماره 8
 • یک چهارم تیوپ رنگ بلوند دودی پایه 8
 • یک چهارم تیوپ بلوند زیتونی 8
 • واریاسیون آبی و بنفش به اندازه 2 سانتیمتر
 • اکسیدان 2 درصد
برای آموزش ترکیب رنگ های یاد شده می توانید مطلب مورد نظر را از مجله اینترنتی سیب مطالعه نمایید.

مطلب پیشنهادی

ترکیب رنگ موی شنی کاراملی

  امروزه رنگ کردن مو یکی از کارهای اساسی در دنیای مد و زیبایی است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار تصویری

عوامل موثر برمقاومت و طول عمر کانکس‌های پیش ساخته
آموزش الفبا همراه با شعر و جدول
درد دور ناف و سرطان
معرفی میخکوبی و نقش آن در ساخت و ساز
طراحی ویلا در تبریز برای سال ۱۴۰۳