شنبه , 12 اسفند 1402 - 11:53 بعد از ظهر

روش استفاده از رنگ موی مارال

نمی دانید چگونه از رنگ موی مارال استفاده کنید؟ با نسبت رنگ به اکسیدان آشنایی ندارید؟ آیا گمان می کنید که نحوه استفاده از این برند معروف با سایر برندها تفاوتی دارد؟ اگر این سوالات ذهن شما را درگیر کرده اند، با این مقاله از مجله سیب همراه ما باشید. در این مقاله با روش استفاده از رنگ موی مارال و صفر تا صد طریق مصرف آن آشنا خواهید شد.

آیا روش استفاده از رنگ مو مارال با سایر رنگ ها متفاوت است؟

مارال برند معروفی در زمینه رنگ مو به حساب می آید. تاثیر این رنگ بر مو باعث محبوبیت آن شده است. همان طور که می دانید رنگ موی مارال باعث نرمی مو می شود. به دلیل این خاصیت شگفت انگیز بانوان و آقایان زیادی از این برند استفاده می کنند. آیا روش استفاده از رنگ موی مارال متفاوت است؟ در این قسمت به بررسی نحوه مصرف این رنگ موی استثنایی می پردازیم. برای داشتن رنگ موی دلخواه مراحل زیر را طی کنید:
آیا روش استفاده از رنگ مو مارال با سایر رنگ ها متفاوت است؟
 • همانند سایر رنگ های مو وسایل موردنیاز را تهیه کنید. این ابزار شامل ظرف مخصوص، کیسه، برس مو و … می شوند.
 • با استفاده از این کیسه پلاستیکی لباس خود را بپوشانید. همچنین می توانید گردن خود را برای ممانعت از رنگی شدن زیر کیسه پنهان کنید.
 • از کرم مرطوب کننده یا وازلین برای مرطوب کردن پوست خود استفاده نمایید.
 • قسمت هایی که ممکن است با رنگ تماس داشته باشد مانند گوش یا پیشانی را مرطوب نمایید.
 • ترکیب رنگ و اکسیدان بر اساس فرمول جعبه رنگ انجام شود. اگر در این کار حرفه ای هستید، بر اساس درصد روشنی و تیرگی موردنظر خود به ترکیب رنگ و اکسیدان بپردازید.
 • نقطه آغازین برای رنگ کردن مو بخش پشتی است. از قسمت های عقب مو آغاز کرده و به سمت جلو رنگ کردن را ادامه دهید.
 • قبل از شروع حتما موی خود را تقسیم بندی کنید.
 • سپس می توانید با استفاده از کلاه رنگ، موی خود را بپوشانید.
 • کلاه باید سی دقیقه روی مو بماند.
 • پس از آن مو را مجدد باز کنید. اگر قسمتی از مو هنوز رنگ نشده است، دوباره آن قسمت را رنگ نمایید.
 • بعد از چهل و پنج دقیقه انتظار موی خود را بشویید.
آیا روش استفاده از رنگ مو مارال با سایر رنگ ها متفاوت است؟
همان طور که می بینید روش استفاده از رنگ موی مارال همانند سایر رنگ ها است. مراحل استفاده و همچنین ابزارها با هم تفاوتی ندارند. تنها نکته متفاوت کیفیت بی نظیر و استثنایی این رنگ است. در بخش بعد به بررسی نسبت رنگ به اکسیدان خواهیم پرداخت.

نسبت رنگ به اکسیدان برای رنگ مو مارال چقدر است؟

برای به دست آورند رنگ دلخواه نسبت رنگ به اکسیدان اهمیت زیادی دارد. کم یا زیاد بودن هر یک منجر به روشن یا تیرگی بیش از حد مو می شود. اگر آرایشگر هستید یا در این کار تخصص دارید، بدون شک از اهمیت این ترکیب آگاه خواهید بود. اکسیدان ها در چندین درجه مختلف تولید شده اند. انتخاب هر یک از این اکسیدان ها با توجه به تیرگی و روشنی رنگ مو انجام می شود. درجه بالاتر موی شما را روشن تر خواهد کرد. بر این اساس درجه پایین تر اکسیدان نتیجه معکوس می دهد.
آیا روش استفاده از رنگ مو مارال با سایر رنگ ها متفاوت است؟
 جعبه رنگ موی مارال را دور نیندازید. برای ترکیب اکسیدان و رنگ از ترکیب درج شده بر جعبه استفاده نمایید. افرادی که تمایل به استفاده از رنگ تیره این برند را دارند، باید از اکسیدان ضعیف استفاده کنند. برای مثال رنگ مشکی مارال را با اکسیدان سه درصد ترکیب نمایید. به طور خلاصه می توان گفت روش استفاده از رنگ موی مارال و ترکیب اکسیدان با آن همانند سایر برندها است.
کلام آخر
رنگ موی مارال یکی از برترین برندهای موجود در بازار به شمار می رود. این رنگ استثنایی به دلیل خاصیت فوق العاده طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. تقویت و نرمی مو از خواص رنگ موی مارال به حساب می آیند. روش استفاده از رنگ موی مارال همانند سایر رنگ ها است. نحوه مصرف و مراحل آن در این مقاله شرح داده شد. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیش تر درباره رنگ مو دارید، نگاهی به سایر مقالات سایت سیب بیندازید. مجله سیب با درج مقالات علمی و آموزشی در راستای افزایش دانش و اطلاعات عمومی در کنار شما خواهد بود.

مطلب پیشنهادی

ترکیب رنگ موی شنی کاراملی

  امروزه رنگ کردن مو یکی از کارهای اساسی در دنیای مد و زیبایی است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *